Poznaj Fizjoforum

Wkładki ortopedyczne, masaż, klawiterapia.

Zajmujemy się kompleksowo leczeniem dolegliwości stóp i postawy. Projektujemy i tworzymy najlepsze wkładki ortopedyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Stosujemy specjalistyczne masaże lecznicze, klasyczne, sportowe i antycellulitowe. 

 

 

Nasze atuty

Duże doświadczenie i zaangażownie jest dla nas bardzo ważne. Terapeuci przyjmujący w naszych gabinetach są wzorem do naśladowania. Gabinety FizjoForum to miejsce dla ludzi z pasją, którzy z radością rozwijają swoje kompetencje.

 Dla pacjentów przygotowaliśmy duży bezpłatny parking. Obok znajduje się ścieżka rowerowa oraz przystanek autobusowy i kolejowy. U nas napijesz się wody lub ciepłej herbaty przed wizytą. Cały czas inwestujemy w różne udogodnienia i wnętrze naszych gabinetów.

Nasz zespół

Mgr Natalia Pachulska

Fizjoterapeuta, Ortopodolog

Ukończyłam fizjoterapię w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.. Posiadam bardzo duże doświadczenie w zakresie kompleksowego badania postawy, stóp i chodu (15 lat). Za pomocą diagnostyki komputerowej tworzymy projekt i wykonujemy ręcznie wraz z naszym warsztatem wkładki ortopedyczne oraz obuwie z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Jestem rekomendowana przez najwybitnieszych lekarzy ortopedów oraz fizjotrapeutów z Dolnego Śląska.  Specjalistka:

 • ortopodologii,
 • korekcji wad postawy oraz narządu ruchu – kończyn dolnych,
 • terapii PNF,
 • klawiterapii,
 • Kinesiology Taping,
 • instruktor odnowy biologicznej.

Tech. Mariia Popowicz

Terapeuta, masażystka

Nazywam się Mariia Popowicz, jestem masażystą. Masaż – moja pasja, dlatego w moim zawodzie ważne jest dla mnie przede wszystkim dobro klienta a także profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przeze mnie usług. W trosce o dobro klientów i własny rozwój stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wykonuję:

 • masaż sportowy,
 • masaż relaksacyjny,
 • drenaż limfatyczny,
 • zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz dłonie,
 • rytuały.

Mgr Monika Zajączkowska

Logopeda

Logopeda kliniczny, terapeuta miofunkcjonalny, magister filologii polskiej. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyłam także studia pedagogiczne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w praktyce terapeutycznej, a od 2022 roku prowadzę swój gabinet logopedyczny. Swoje doświadczenie logopedyczne zdobywałam pracując we wrocławskich przychodniach, poradniach, szkołach podstawowych i przedszkolach. Obecnie współpracuję z Autorską Szkołą Podstawową “Jaskółka”. Specjalizuję się w usuwaniu wad wymowy, prowadzeniu terapii dzieci z opóźnionym rozwojem mowy oraz w terapii dzieci i dorosłych z problemami miofunkcjonalnymi.

Pomagam także osobom doświadczającym niepłynności mowy.
Pracuję z dziećmi od drugiego roku życia, z młodzieżą i dorosłymi. W terapii najważniejsze jest dla mnie indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta, komunikacja w oparciu o zasady NVC oraz stworzenie z pacjentem relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Zachęcam do umówienia wizyty poprzez portal Znany Lekarz.